Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας

Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας
Ο κήπος συνεχώς αλλάζει. Τα χρώματα, τα σχήματα, τα μεγέθη αλλά και τα αρώματα διαδέχονται το ένα το άλλο. Αυτό το στοιχείο της εναλλαγής είναι και η ομορφιά του κήπου.
Τα Φυτώριά μας σας προτείνουν μια μεγάλη γκάμα από ανθοφόρους, καλλωπιστικούς θάμνους για να δημιουργήσετε συστάδες, διαδρόμους και φράχτες στον κήπο ή και για τις γλάστρες και ζαρντινιέρες στο μπαλκόνι σας.
Η φύτευσή τους είναι πανεύκολη και η επιτυχία σίγουρη γιατί σας προσφέρονται φυτεμένοι σε γλάστρα.
- ΒΙΒΟΥΡΝΟ ΚΟΡΕΑΤΙΚΟ ή ΒΙΒΟΥΡΝΟ ΤΟΥ ΚΑΡΛΕΣ (Viburnum carlesii) Κωδ.:993.40
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά Φυτά για Χωρίσματα & Φράχτες
Από 2,85 €
- ΟΡΤΑΝΣΙΑ ΑΣΠΡΗ-ΡΟΖ, ΚΩΝΙΚΗ (Hydrangea paniculata "Fraise melba") Κωδ.:969.20
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΑΜΠΕΛΙΑ "Μόνια" (Abelia mosanensis "Monia") Κωδ.:985.30
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΒΑΤΟΜΟΥΡΟ κόκκινο ( Rubus Tayberry) Κωδ.: 975.10
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Καρποφόροι Θάμνοι: Φυτά Υπερτροφές (Superfoods)
Από 7,00 €
- ΡΥΓΧΟΣΠΕΡΜΟ ΡΟΖ (Trachelospermum asiaticum "Pink Showers") Κωδ.:987.30
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Αναρριχητικά φυτά
Από 5,25 €
- ΟΡΤΑΝΣΙΑ ΑΣΠΡΗ-ΡΟΖ, ΚΩΝΙΚΗ (Hydrangea paniculata "Sundae Fraise") Κωδ.:968.60
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- /* LABEL NEW */ ?> /* LABEL SALE */ ?>
Χαρακτηριστικά- Χρώμα Ροζ ανοιχτό
- Άρωμα Πολύ ελαφρύ άρωμα (1/5)
- Ύψος Φυτό αναρριχώμενο πάνω από 5,00 m
ΜΠΙΓΚΝΟΝΙΑ ΡΟΖ (Podranea ricasoliana) Κωδ.:967.30Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Αναρριχητικά φυτά
Από 2,85 €
- 006.00 ΑΓΡΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΚΥΝΟΡΟΔΗ) / Rosa canina
Τριανταφυλλιές για φράχτες και αναρριχήσεις Αναρριχητικά φυτά Φυτά για Χωρίσματα & Φράχτες
Από 6,00 €
- ΟΡΤΑΝΣΙΑ η ΥΔΡΑΓΓΕΙΑ ΡΟΖ "Γκερτρουντ Γκλαν" (Hydrangea macrophylla "Gertrud Glahn") Κωδ.:968.00
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 5,25 €
- ΒΑΤΟΜΟΥΡΟ χωρίς αγκάθια ( Rubus fruticosus " Thornless" Evergreen) Κωδ.: 975.00
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Καρποφόροι Θάμνοι: Φυτά Υπερτροφές (Superfoods)
Από 2,85 €
- ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΡΟΖ (Syringa sp.) Κωδ.:990.10
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 7,00 €
- ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΡΟΖ ΑΠΑΛΟ "Μαίντενς Μπλας" (Syringa hyacinthiflora "Maiden's Blush") Κωδ.:990.60
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 7,00 €
- /* LABEL NEW */ ?> /* LABEL SALE */ ?> ΣΕ ΕΚΠΤΩΣΗ
Χαρακτηριστικά- Χρώμα απαλό ροζ με κοκκινωπά μπουμπούκια
- Άρωμα Πολύ έντονο άρωμα (5/5)
- Ύψος 0,60-1,20 m
ΠΑΣΧΑΛΙΑ "ΠΑΛΙΜΠΙΝ" (Syringa meyeri "Palibin") Κωδ.:990.80Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 7,00 €
- ΣΠΙΡΕΑ Νάνα Ροζ "Λιτλ πρίνσες" (Spirea japonica "Little Princess") Κωδ.998.40
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά Φυτά για Χωρίσματα & Φράχτες
Από 2,85 €
- ΤΣΙΝΤΟΝΙΑ Ροζ "Πινκ Λάντι" (Chaenomeles superba "Pink Lady") Κωδ.:980.30
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΤΣΙΝΤΟΝΙΑ Σωμόν απαλό "Πινκ Τρελ" (Chaenomeles superba "Pink Trail") Κωδ.:980.50
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΛΑΓΚΕΣΤΡΕΜΙΑ ΧΑΜΗΛΗ ΡΟΖ (Lagerstroemia indica "Petite Pink") Κωδ.:996.50
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΚΟΛΚΒΙΤΣΙΑ "Πινκ Κλουντ" (Kolkwitzia amabilis "Pink Cloud") Κωδ.:999.80
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΔΕΥΤΖΙΑ ΨΗΛΗ ΡΟΖ-ΛΕΥΚΗ (Deutzia scabra "Codsall Pink") Κωδ.:984.40
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΔΕΥΤΖΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΡΟΖ (Deutzia hybrida "Mont Rose") Κωδ.:984.20
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- /* LABEL NEW */ ?> /* LABEL SALE */ ?>
Χαρακτηριστικά- Χρώμα ροζ - λευκό με κόκκινα μπουμπούκια
- Άρωμα Έντονο άρωμα
- Ύψος Αναρριχώμενο έως 10,00 m
ΓΙΑΣΕΜΙ ΠΟΛΥΑΝΘΕΣ (Jasminum polyanthum) Κωδ.:997.20Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Αναρριχητικά φυτά
Από 2,85 €
- ΒΕΓΚΕΛΑ "Σάμπα" (Weigelia florida "Samba") Κωδ.:992.70
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΑΜΠΕΛΙΑ ΡΟΖ "Εντβάρντ Γκουσέ" (Abelia grandiflora "Edward Goucher") Κωδ.:985.20
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΑΜΠΕΛΙΑ ΑΣΠΡΗ (Abelia grandiflora) Κωδ.:985.00
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Ανθοφόροι Θάμνοι & άλλα Ανθοφόρα Φυτά
Από 2,85 €
- ΑΓΙΟΚΛΗΜΑ ΦΥΛΛΟΒΟΛΛΟ ΚΡΕΜ ΡΟΖ (Lonicera caprifolium) Κωδ.:991.80
Καλλωπιστικά & Ανθοφόρα Φυτά Κηποτεχνίας Αναρριχητικά φυτά
Από 2,85 €























